Gwarancja

WARUNKI GWARANCJI
Na motocykle nie starsze niż 10 lat oraz z przebiegiem nie większym  niż 50000 km, można uzyskać gwarancję na 24 miesiące bez limitu kilometrów.

Warunkiem jest wykonanie w naszym serwisie pierwszego dużego przeglądu gwarancyjnego a następnie regularne serwisowanie w naszej firmie zgodnie z ustaleniami do danego motocykla,podparte wpisami w książkę serwisową.

UWAGA!!!!!!  gwarancja jest nie obowiązkowa, motocykl można zakupić bez jakichkolwiek zobowiązań wobec naszej firmy.

GWARANCJI PODLEGAJĄ

  • Silnik
    Wszystkie wewnętrzne elementy bloku i głowicy, czyli: wałek rozrządu, sworzeń tłoka, korbowód, blok silnika, pokrywa zaworów, wieniec zębaty koła zamachowego, panewki, układ dolotowy, głowica silnika, zawory i prowadnice, uszczelka głowicy, łożyska korbowodu, tłoki i pierścienie, pompa oleju, popychacze zaworów, zawory, wał korbowy, uszczelniacze wału korbowego, układ zapłonowy.
  • Skrzynia biegów
    Wałki wejściowe, wyjściowe oraz pośrednie, elementy sprzęgła (z wyjątkiem elementów podlegających zużyciu lub przegrzanych), koła zębate.  Ochrona Gwarancyjna obejmuje również uszkodzenia innych części, które były następstwem zniszczenia sinika lub skrzyni biegów, o ile nie było ono skutkiem ich normalnego zużycia.

WARUNKIEM GWARANCJI JEST SYSTEMATYCZNE SERWISOWANIE POJAZDU W NASZEJ FIRMIE. OKREŚLONE JEST TO KSIĄŻKĄ GWARANCYJNĄ,ORAZ UŻYTKOWANIE MOTOCYKLA ZGODNIE Z JEGO PRZEZNACZENIEM.

CZĘŚCI EKSPLOATACYJNE NIE PODLEGAJĄ GWARANCJI!!!!(NP.OPONY ,KLOCKI, NAPĘD, ŚWIECE, FILTRY, ŁOŻYSKA GŁÓWKI, ŁOŻYSKA KÓŁ, AKUMULATOR, ITP.)

MOTOCYKLE OFF ROAD NIE PODLEGAJĄ GWARANCJI.

MOTOCYKLE EKSPLOATOWANE NIE ZGODNIE Z ICH PRZEZNACZENIEM (PALENIE GUMY,DŁUGA JAZDA NA KOLE.ITP) NIE PODLEGAJĄ GWARANCJI.